Хто не стикався з проблемою доставки покупки з магазину додому або відправки презенту в інше місто улюбленій бабусі, той взагалі не жив в нашій країні. Компанія "Нова Пошта" взяла на себе обов'язок полегшити життя співвітчизників і більше 10-ти років з честю виконує взяті зобов'язання!

Почавши свою діяльність в 2001 році, компанія успішно розвивається і розширює географію перевезень. Україна ніколи не радувала ні дорогами, ні зручностями поштового відправлення посилок і бандеролей. Пакувальний матеріал, оплата, втрати вантажу, відверте хамство і небажання працювати у співробітників поштових відділень, все складало комплекс проблем, які ніхто не рвався вирішувати. Народ влаштовував свої справи з посилками і передачами як міг, провідники вагонів, і водії рейсових автобусів за невелику плату доставляли як продуктові посилки студентам від батьків, так і невеликі партії товару для підприємців. Але потреба в якісних транспортних послугах стояла все гостріше і гостріше, і наша компанія з'явилася на світ в самий критичний момент.

Ми почали здійснювати доставку вантажів по Україні так, як це практикується в усьому світі. Доставка вантажів по Україні з нашою компанією перестала бути справою випадку і особистої порядності провідників і шоферів. Ми здійснюємо доставку вантажів по Україні сучасним потужним транспортом, здатним доставляти вантаж по наших дорогах без найменшого збитку і втрати якості. Всі вантажі, які ми приймаємо до перевезення, застраховані, і їм не загрожують ніякі "катаклізми". Доставка вантажів по Україні проводиться кваліфікованими водіями з великим стажем професійної діяльності. Професійні водії забезпечені засобами цілодобового зв'язку і про місцезнаходження вантажу Ви можете дізнатися в будь-який момент. Доставка вантажів по Україні практикується за найсучаснішими технологіями - "від дверей до дверей" і "від складу на склад". Доставка вантажів і кореспонденції по Україні нашою компанією здійснюється найкомфортнішим для споживачів послуг способом. Приймаючи вантаж для доставки, ми максимально зручним чином доставляємо його одержувачу.

Робота нашої компанії була удостоєна в 2009 році високої нагороди міжнародного академічного рейтингу "Золота фортуна" в номінації "Якість третього тисячоліття". У 2010 році ми удостоїлися найвищої нагороди "Народне визнання" в категорії "Експрес - доставка" у всеукраїнському рейтингу "Бренд року".

Доставка вантажів по Україні постійно розширює свою "географію", ми прагнемо охопити всі регіони і доставляти вантажі в будь-який населений пункт нашої країни. Сьогодні ми володарі 723 представництв більш ніж в 378 населених пунктах України. Доставка вантажів по Україні передбачає такі види прийому і отримання вантажів і кореспонденції:

Склад - Склад:
- Прийом і видачу вантажу на складі ТОВ "Нова Пошта" в містах, які мають у своєму розпорядженні представництва нашої компанії. 723 представництва більш ніж в 378 містах дозволяють вибрати найбільш вигідне розташування складу для "відправника" або "одержувача".

Двері - Двері:
- Передбачає виїзд кур'єра за адресою "відправника" і доставку вантажу за адресою
"одержувача".

Склад - Двері:
- Передбачає доставку вантажу зі складу компанії "Нова Пошта" за адресою знаходження "одержувача".

Двері - Склад:
- Передбачає виїзд кур'єра за адресою "відправника" і доставку вантажу на склад компанії "Нова Пошта".

Наша компанія встановила надійні та взаємовигідні партнерські відносини з багатьма виробниками і торговельними компаніями, інтернет - магазинами та приватними особами. Ми завжди готові до взаємовигідної ділової співпраці і максимально відкриті для спілкування. У нашій компанії Ви завжди зустрінете найтепліший прийом і високий міжнародний рівень обслуговування!