Довіра клієнтів не з'являється як проліски - по сезону, її доводиться спочатку добитися, а потім підтримувати на високому рівні бездоганною і високоякісною роботою. Одна справа - довірити перевезення застрахованих верстатів або продуктів, зовсім інший рівень відповідальності - перевозити документи, тобто такий "вантаж", який потребує не страховки, а високого рівня особистої відповідальності у співробітників компанії.

Наша компанія ТОВ "Нова Пошта" працює на вантажоперевізному ринку України більше 10 років. Підтвердженням високої якості надаваних нами послуг є як вітчизняні, так і міжнародні нагороди за нашу працю. У 2009 році наша компанія удостоїлася найвищої нагороди міжнародного академічного рейтингу "Золота Фортуна" в номінації "Якість третього тисячоліття". У 2010 році "Нова Пошта" отримала нагороду "Народне визнання" в категорії "Експрес-доставка" у всеукраїнському рейтингу "Бренд року".

Наша компанія постійно розвивається, як транспортне підприємство, ми постійно "рухаємося" і ставимо перед собою нові й нові завдання щодо покращення якості обслуговування населення та розширення мережі наших представництв. Доставка документів по Україні - наше досягнення, яке стало можливим завдяки високому рівню довіри у клієнтів до нашої компанії. Доставка документів по Україні - це висока якість нашої роботи. Ми пунктуальні, ми суворо дотримуємося всіх узятих на себе зобов'язань щодо забезпечення якості та безпеки перевезення вантажів. Доставка документів по Україні - це вершина довіри клієнта! Ми пишаємося, що досягли такого рівня довіри і готові підтримувати і ще більше зміцнити таку довіру. Ми відповідальні і старанні, протягом всього маршруту слідування вантажу, ми відстежуємо швидкість пересування і максимально усуваємо всі можливості виникнення затримок і простоїв.

Відділ логістики в нашій компанії, це згуртований колектив професіоналів високого рівня. Наші фахівці логістики роблять нашу роботу максимально ефективною і високопродуктивною. Слід також відзначити високий клас нашої перевізної техніки, яка представлена самими якісними і сучасними автомобілями відповідного класу. Наш автомобільний парк міститься в ідеальному стані і ніколи жодна машина не покинула місце стоянки без всеосяжного технічного контролю. Доставка документів по Україні вимагає і високого рівня особистої відповідальності наших співробітників. Багаторічна робота в цьому напрямку дозволила нам створити колектив однодумців, згуртованих навколо ідеї успіху компанії і підвищення особистого професійного рейтингу. Доставка документів по Україні - це наслідок відносин всередині колективу, заснованих на високому рівні професійної порядності та відповідальності. Якщо керівники не виплачують вчасно заробітну плату і відносяться до персоналу як до поденних працівників на плантації, то їм навряд чи варто розраховувати на високу віддачу колективу. Ми пішли іншим шляхом, ми поважаємо роботу кожного учасника перевізних робіт, від менеджера найвищого рангу, до технічного працівника, який виконує малокваліфіковану роботу. Створення колективу, причетність до якого високо цінується - ось наше важливе досягнення. Роботою в нашій компанії дорожать, ми повністю можемо довіряти всім нашим співробітникам і, вони, природно можуть повністю довіряти керівництву компанії.

Доставку документів по Україні можна довірити далеко не кожному. Це рівень найвищої відповідальності та професіоналізму, втілені в еталонну якість обслуговування клієнтів! Наша компанія цінує свої досягнення і багатий виробничий досвід, але ми ніколи не зупиняємося і завжди працюємо на перспективу!