Доставка негабаритних вантажів - це важливе досягнення компанії "Нова Пошта", що дозволяє розширити спектр надаваних нашим клієнтам послуг. Доставка негабаритних вантажів стала можливою для нас не в перший день нашої роботи. Спочатку знадобився досвід і поява професіоналів високого рівня.
 
На перевізному ринку України ми працюємо більше 10-ти років і досягли в справі транспортування вантажів, документів і кореспонденції значних успіхів, відзначених як вітчизняними, так і міжнародними нагородами. Негабаритний вантаж може бути чим завгодно, це можуть бути і верстати, і механізми, і техніка самого різного призначення. Доставка негабаритного вантажу - це завжди високий рівень відповідальності за прийняті на себе зобов'язання. Такий вантаж потребує як спеціальних технічних засобів, так і уміння персоналу правильно і максимально ефективно упакувати і закріпити негабаритний вантаж. Наші дороги, загальновідомо, далекі від досконалості, але навіть в цілком благополучній в цьому відношенні Європі, негабаритні вантажі перевозяться з великими пересторогами. Доставка негабаритних вантажів починається з визначення найбільш відповідного транспортного засобу. Потім ми пакуємо, вантажимо і закріплюємо вантаж так, щоб під час транспортування він не ворушився і не створював передумов до виникнення аварійних ситуацій. Якщо вантаж негабаритної довжини, а доставити його необхідно в міста зі старою забудовою, ми прокладаємо маршрут, підбираючи такі вулиці, по яких вантаж все-таки можна буде доставити до місця призначення. 
 
Високий рівень відповідальності, професіоналізм співробітників компанії і повне сучасне технічне оснащення - запорука успіху нашої діяльності. Доставка негабаритних вантажів здійснюється з максимальним урахуванням всіх особливостей вантажу і завжди буває абсолютно успішною! Ми постійно розширюємо мережу наших представництв, роблячи "географію" роботи "Нової Пошти" більш широкою. В даний час ми доставляємо вантажі, документи та кореспонденцію більш ніж в 378 міст нашої країни. 723 представництва - це теж показник нашого безперечного успіху. Ми вклали не тільки фінансові кошти в нашу компанію, ми вклали в неї талант, терпіння, ми вклали в неї любов до наших клієнтів і бажання зробити доступним міжнародний рівень обслуговування в Україні! Наш шлях може і не був усипаний трояндами, але "проколів" ми теж не допускали. Наша компанія цінує надійність, відповідальність і швидкість, саме такий рівень обслуговування ми і надаємо нашим клієнтам. Доставка негабаритних вантажів в Києві, Харкові, Запоріжжі, Донецьку - наш транспорт рухається по всій країні! 
 
Ми доставляємо товари та засоби виробництва, ми привозимо подарунки і важливі документи, ми зберігаємо повну конфіденційність і користуємося заслуженою довірою. Доставка негабаритних вантажів може здійснюватися в будь-який зручний для одержувача час. При відсутності можливості у одержувача прийняти вантаж у призначений час, ми будемо зберігати його на складі компанії до 30 календарних днів. Доставка негабаритних вантажів для наших клієнтів можлива у всіх регіонах нашої країни. В Одесу і Миколаїв, Дніпропетровськ і Луганськ, куди тільки знадобиться замовникові, здійсниться доставка негабаритних вантажів. Наш досвід роботи дозволяє з твердою впевненістю гарантувати своєчасність і якість доставки негабаритних вантажів.

Постійно на всіх етапах складної та відповідальної діяльності спеціалісти компанії "Нова Пошта" контролюють якість надаваних послуг і неухильно підвищують їх рівень. Розширення простору, на якому діють наші перевізники і підвищення якості обслуговування - ось наші постійні пріоритети. Користувач повинен отримати максимум послуг та комфорту при зверненні в нашу компанію, відчути, що ми раді йому і готові виконати його замовлення максимально швидко і професійно. Швидкість, надійність і повна конфідіціальность - ось фундамент нашої успішної діяльності!