Компанія "Нова Пошта" - визнаний лідер у сфері експрес доставки вантажів по Україні. За більш ніж 10 років роботи ми змогли міцно зайняти лідируючі позиції як служба експрес доставки вантажів на території України. Експрес доставка в Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, скрізь, де потрібно, проводиться нашою компанією на самому високому професійному рівні. Наші високі досягнення були неодноразово відзначені, так у 2010 році у всеукраїнському рейтингу "Бренд року" ми отримали нагороду "Народне визнання" в категорії "Експрес доставка". 
 
Експрес доставка вантажів і кореспонденції аж ніяк не винахід нашої компанії, і тут ми на звання першопрохідців не претендуємо. Експрес доставку як вид повідомлення та отримання необхідної інформації придумали так давно, що писемності ще не було і конкретних даних не збереглося. Але історична література і численні кінокартини дозволяють нам ознайомитися з першими представниками служби експрес доставки. Експрес доставка здійснювалася кур'єрами і гінцями і призначалася, в основному, для оповіщення правителів про стан кордонів володінь або про хід військових дій. Існувала огидна традиція вбивати кур'єра, який приносив погані звістки. Тим не менш, експрес доставка планомірно розвивалася. В даний час ці кінські перегони виглядають наївно і швидкість у них ну дуже не кур'єрська, але в свій час - це було дуже круто. Летючі коні, гриви, що розвиваються, змучений гонець, припав до холки і судорожно стискає сумку з донесенням... Романтичне дитинство і юність експрес доставки канули в Лєту! Експрес доставка в Україні в даний час - це потужні сучасні автомобілі з сотнями кінських сил під капотом. Але в тому, що потужність ми так і обчислюємо в кінських силах, дань поваги до прабатьків нашого сервісу - коней, перевізного засобу, який мав одну єдину силу і заправлявся виключно екологічно чистим паливом - вівсом.
 
Експрес доставка стала більш серйозною після винаходу друкарського верстата. В усякому разі, вже не було необхідності покладатися на пам'ять і сумлінність гінця. Відомості і донесення з театрів бойових дій і просто плітки доносились до величностей всіх рангів максимально швидко і в повному обсязі. Ви не вірите в важливість експрес доставки, а як Вам подобається вислів: "Хто володіє інформацією, той володіє світом"? Важливість експрес доставки переоцінити неможливо. Для експрес доставки документів 17 листопада 1710 р. Петро I підписав указ про заснування спеціального кур'єрського маршруту від Санкт-Петербурга до Москви, що стало прообразом військово-польової кур'єрської служби, затвердженої Указом Петра I від 30 березня 1716 р
 
Подальший розвиток і більш широке застосування експрес доставка отримала під час військових дій, так як від її роботи залежала оперативність управління військами.
 
Зміни в системі державного управління та постійні війни вимагали і реорганізації військово-кур'єрського урядового зв'язку. В кінці 1796 р. був заснований фельд'єгерськоий корпус як спеціальна військова частина, призначена для несення служби зв'язку та виконання спеціальних доручень імператора. Експрес доставка вантажів була необхідна і в мирних, можна так сказати, гастрономічних цілях. Використовуючи максимально короткі шляхи і коней найбільш витривалих порід, підприємливі негоціанти доставляли свіжих осетрів багатьом європейським монархам. Експрес доставка використовувалася і при необхідності піднести прекрасній дамі подарунок, який розтопить її серце. Гінці летіли вихором, доставляючи небачених птахів, звірів, коштовності, тканини і килими, що вражали уяву красою та майстерністю виконання.

Компанія "Нова Пошта" має багато попередників і ми хочемо якомога вище тримати їх прапор професійної гордості, честі та гідності!