Кур'єрська доставка по Україні у виконанні компанії "Нова Пошта" - це швидкість, надійність і високий професіоналізм наших співробітників. За більш ніж 10 років роботи на перевізному ринку України, ми пройшли важкий, але переможний шлях від одного маршруту до потужної розгалуженої мережі представництв більш ніж в 378 містах нашої країни.

Кур'єрська доставка по Україні здійснюється з використанням сучасного потужного і надійного автомобільного транспорту. Наша транспортна база дозволяє нашій компанії обслуговувати велику кількість клієнтів на численних маршрутах по всій країні одночасно. Наша мережа представництв розширюється і охоплює все більше і більше населених пунктів. Ми впевнено дивимося в майбутнє, а майбутнє може впевнено розраховувати на своєчасність нашої доставки.

Кур'єрська доставка по Україні - це вид транспортної послуги, яка доступна тільки зрілим і надійним компаніям з бездоганною діловою репутацією. Швидкість і висока відповідальність за доручену справу відрізняє наших співробітників з моменту утворення нашої компанії. На початку нашої діяльності ми встановили непорушні правила, слідувати яким продовжуємо і сьогодні. Правила ці прості і зрозумілі, вони дозволяють нам постійно утримувати лідерські позиції на перевізному ринку України і бути кращими серед кращих. Кур'єрська доставка по Україні для нашої компанії означає високий рівень надаваних нами послуг і те, що клієнти довіряють нам і готові до тривалих взаємовигідних партнерських відносин. Наявність постійних клієнтів і стабільне збільшення їх кількості, дозволило нам ввести в компанії програму лояльності NEW POST CLUB. Учасники програми лояльності NEW POST CLUB отримують значну кількість переваг:

- можливість накопичувати бали та отримувати звичайні відправлення;

- можливість отримувати бали, оформляючи товарно-транспортні накладні на сайті;

- можливість використовувати накопичені бали для оплати відправлень та придбання подарунків;

- можливість обслуговуватися в зонах підвищеного комфорту;

- можливість збирати бали кільком співробітникам фірми, компанії, організації;

- можливість отримати додаткові сервіси та можливості, які постійно розширюються.

Кур'єрська доставка по Україні постійно розширює географію та якість наданих послуг. Наші кур'єри доставляють вантажі, документи і кореспонденцію прямо від дверей "відправника" до дверей "одержувача". Така послуга називається Двері - Двері і дуже популярна у наших клієнтів. Кур'єрська доставка по Україні передбачає також послуги Склад - Склад, Склад - Двері та Двері - Склад, скористатися якими може кожен житель України. Ми надаємо нашим клієнтам високопрофесійні послуги з кур'єрської доставки. Ми пишаємося своїми заслуженими успіхами, домогтися яких ми зуміли, невпинно працюючи над придбанням, як самої досконалої техніки, так і досвіду і знань в галузі вантажних перевезень і кур'єрської доставки. Кур'єрська доставка - це високий рівень довіри клієнтів і ми відчуваємо себе продовжувачами славної і великої справи фельд'єгерів, яких в далекі часи представляли до найвищих нагород за бездоганну службу государям і вітчизні!

А в завершенні цієї статті, ми повідомимо Вам, яку першу новину доставила кур'єрська служба в друкованому вигляді. Це сталося давно, ну просто дуже давно, в середині 15-го століття, невдовзі після того, як Йоганн Гуттенберг винайшов друкарський верстат. Перша кур'єрська доставка друкованої продукції принесла новину про відкриття нових земель Христофором Колумбом! Сталося це в квітні 1493 року. З тієї пори друкарські депеші стали поширюватися все ширше і ширше, потужності друкарських верстатів зросли в десятки або в сотні разів. Кур'єрська доставка пересіла з конячок на швидкісні автомобілі, але дещо так і залишилося в кур'єрській доставці незмінним - довіра до кур'єру! Без цієї якості всі інші технічні параметри мало чого варті. Кур'єрська доставка по Україні для нашої компанії означає високий рівень довіри до нас. І ми цю високу довіру виправдовуємо кожен день!