Не рідко доводиться чути фразу “доставка кур'єром”. Сьогодні пояснювати принцип цієї роботи та основи послуги не потрібно. Адже кур'єрська доставка по Україні є однією із найпопулярніших. Це швидко та зручно. А за умови вибору надійної служби — ще й безпечно. У гіршому випадку ваша посилка може так і не дійти до адресата, або дійти зовсім не у тому вигляді, в якому б хотілось. А коли ми говоримо про масштабніші замовлення, наприклад, роботу інтернет-магазинів, то їх власникам варто ретельніше підбирати служби доставки. 

Доставка — це, можна сказати, один із "трьох китів", на яких тримається успішна торгівля. Клієнтів цікавлять ціни, асортимент, зручність та швидкість доставки.

Тож пропонуємо поговорити про те, що саме потрібно врахувати, обираючи кур'єрську службу в Україні?

Знайти кур'єра нині не важко. На запит “кур'єрська доставка по Україні” в пошуковій системі видає чимало пропозицій. Важливо тільки вибрати і не помилитись. Але щоб робота вашого магазину чи компанії була успішною, потурбуйтесь про надійність кур'єрської доставки.

Перш за все зверніть увагу на вік компанії-перевізника. Сьогодні з'являються нові гравці на ринку, які часто не мають ані досвіду, ні можливостей. Важлива наявність розвиненої сітки філіалів по регіонах, зручне розташування офісів в містах, наявність додаткових пунктів.

Широка аудиторія — це теж плюс на рахунку компанії. Це говорить лише про те, що кур'єрська доставка цієї служби користується популярністю.

Зверніть увагу на зручність схем роботи, чи є можливість оплачувати готівкою і банківськими картками, чи надає компанія якісь гарантії своєчасності та оперативності доставки. Адже ваші клієнти чекають лише раз, наступного разу може і не бути.

Обов'язково потрібно уточнити, наскільки швидко і чітко реагує служба на потреби клієнта, чи немає зривів з доставкою товару. Добре, якщо у компанії є Call-центр (вони обдзвонюють одержувачів, уточнюють зручний час доставки). Дізнайтеся графік роботи, можливість доставки вантажу у вихідні дні і в неробочий час, чи надаються складські послуги, чи є можливість видачі товару самовивозом.

Усі ці та інші пункти — це запорука вашого успіху та повага зі сторони ваших клієнтів.

Р.S.

Кур'єрська доставка по Україні сьогодні асоціюється буквально з кількома найвідомішими компаніями. Це найсильніші представники, які, в принципі, і будували цю величезну мережу доставок. Усі інші — це маленькі компанії, які роблять перші кроки на ринку цих послуг.

Але наражати себе та успіх свого бізнесу, обираючи маловідому службу доставки — варіант для екстремалів. Збитки можуть бути значно більшими, ніж емоції від ризику. Тож, ще раз і ще раз хочеться наголосити, що кур'єрська доставка по Україні — ця саме та система, яка у вашому інтернет-магазині чи компанії має бути відпрацьована ідеально. З 10 сайтів клієнти обирають перш за все той, який пропонує швидку, вигідну і зручну доставку.

P.Р.S.

Компанія “Нова Пошта” - це лідер кур'єрської доставки в Україні. І це факт, підтверджений багаторічним досвідом, широкою аудиторією постійних клієнтів та високим рівнем надання послуг.

Детальніше про кур'єрську доставку по Україні читайте тут.