Відповідь на це питання однозначне — це “Нова Пошта”. Вантажоперевезення та доставка великогабаритних вантажів є одним із найважливішимх напрямків роботи компанії. Читайте далі, у чому ж особливість роботи компанії і в чому полягає зручність доставки.

Що включає в себе поняття "зручна доставка по Україні" компанією “Нова Пошта”?

Зручна форма відправки вантажу

Компанія “Нова Пошта” може запропонувати своїм клієнтам зручні форми доставки, у зручний час в будь-який куточок України.

Швидкість доставки вантажу по Україні

Не дарма компанія “Нова Пошта” вважається лідером експрес-доставки в Україні. Вона спеціалізується на міжміській експрес-доставці вантажів. “Нова Пошта” має власний парк автомобілів різної вантажопідйомності, а також маршрутну мережу, завдяки якій необхідний вантаж буде гарантовано доставлений за короткий термін.

Доставка за унікальною технологією “Двері-Двері”

Компанія “Нова Пошта” використовує усі можливі технології доставки. Але однією із найпопулярніших залишається зручна кур'єрська доставка невеликих вантажів і різної кореспонденції за технологією «Двері-Двері».

Можливість відстежити процес доставки по Україні

Користуючись послугами “Нової Пошти” вам не потрібно хвилюватись, де зараз ваш вантаж. Зручність доставки “Новою Поштою” полягає ще в можливості відстежити процес доставки за номером накладної через сайт або ж за допомогою диспетчера.

Вигідні тарифи на доставку вантажів по Україні

Зручно не тільки тоді, коли швидко, але й коли вигідно. Компанія “Нова Пошта” пропонує вигідні тарифи на послуги. Вартість доставки вантажів по Україні залежить від характеристик вантажу (до них відносяться оціночна вартість, розмір, вага тощо), а також від відстані.

Доставка власним транспортом різної вантажопідйомності

Зручна доставка вантажів можлива завдяки наявності автомобільного транспорту різної вантажопідйомності. «Нова Пошта» виконує вантажоперевезення по Україні великогабаритних вантажів, а також здійснює доставку малих вантажів.

Пам'ятайте, що зручність — це ще й компетентність, це високий рівень надання послуг, це гарантії, відповідальність. Усе це ви матимете, співпрацюючи з компанією “Нова Пошта”.

Зверніть увагу!

Компанія здійснює доставку та повернення вантажів для роздрібних мереж, доставку палетованого вантажу, автомобільних шин і дисків, можлива зворотня доставка. Надаються послуги упаковки вантажу, зберігання.

Більше інформацію можна дізнатись за телефоном безкоштовної “гарячої лінії”.