“У 2001 році експрес-доставки не існувало, а були провідники поїздів та водії маршруток”, — розповідає В'ячеслав Клімов, співзасновник компанії «Нова Пошта». Не можна не погодитись з цим, адже це сьогодні кур'єрська доставка по Україні — величезний організм без функціонування якого важко уявити будь-яку сферу діяльності. Це величезний багатоконкурентний ринок послуг, який має своїх гравців і правила. Сьогодні про те, як народжувалась кур'єрська доставка по Україні, як створювалась одна із найпотужніших мереж доставки, а також про конкуренцію, кризу та ще багато цікавого.

Кур'єрська доставка по Україні - альтернатива доставці поїздами та маршрутками!

Менше десяти років тому про таке поняття, як кур'єрська доставка по Україні годі було мріяти. Провідники поїздів, водії маршруток були в особливій пошані. Ринок доставки був геть сирий. Допоки не знайшлась група однодумців, яка взяла курс на розвиток тієї сфери.

Цією командою і була компанія «Нова Пошта». В'ячеслав Клімов зізнається, що на старті найважче було пояснити клієнту, що взагалі йому пропонується, бо 95% не розуміли взагалі, про що йдеться. Ще який десяток років тому люди не розуміли для чого це їм? Сьогодні ж без послуг доставки – просто неможливо. А тоді, на самих початках, каже пан В’ячеслав, були й такі, що говорили: "Навіщо ви нам потрібні? Ми відправляємо вантажі поїздами". За словами пана В'ячеслава, переконати перших і наступних було непросто. Погодьтесь, переконати клієнта важко завжди. Потрібно показати переваги, вигоди, які він отримує. А для цього потрібно працювати. Що і робила компанія «Нова Пошта».

Навіть у кризові часи команді з хорошим «імунітетом» та величезним потенціалом вдалось вистояти, і навіть більше. 

Пан В’ячеслав каже, що уявляв кризу як цунамі. Можна запастися консервами і перечекати цунамі в бункері. «А ми вибрали іншу стратегію, яка кардинально суперечила антикризовим рекомендаціям», – продовжує В’ячеслав Клімов, - «ми вирішили бігти поперед цунамі».

Такими ж темпами продовжує рухатись компанія і донині!

Що таке «Нова Пошта» сьогодні? Це понад 1223 відділень у більше ніж 670 населених пунктах України. Це високий сервіс надання послуг. Це більше 11 років досвіду, головним досягненням яких є широка аудиторія клієнтів. «Нова Пошта» - це зручно, вигідно, доступно. Це дійсно професійно… Що додати ще після таких слів? Скажу лише, що якщо ви хочете рухатись в ногу з часом, працюйте з надійними партнерами. Такими, як "Нова Пошта"...

За матеріалами: http://ain.ua/