Про компанію

Компанія "Нова Пошта" надає послуги міжміського автотранспортної логістики по території України, в будь-яку її точку. Власна маршрутна мережа та автопарк різної вантажопідйомності дозволяють максимально швидко доставити будь-які вантажі навіть у найвіддаленіші і важкодоступні населені пункти.

Компанія постійно розширює географію своєї діяльності і за одинадцять років існування пройшла шлях від єдиного маршруту до покриття всієї території України. Зараз мережа представництв "Нової Пошти" налічує більше 1000 діючих представництв у 580 населених пунктах України. У більшості міст-мільйонників відкрито більш ніж по 20 відділень. У Києві їх нараховується 60. Злагоджену роботу логістичної мережі та швидку доставку вантажів у будь-яку точку України забезпечує наявність 34 терміналів. Відділення «Нової пошти» можна знайти як у спальних районах міст, так і в бізнес-центрах.

Експрес доставка вантажів по Україні у великих обсягах завжди була важливим і пріоритетним напрямком у роботі компанії. І на сьогодні ми можемо запропонувати зручну для Вас форму доставки будь-якого вантажу та кореспонденції. Незмінним правилом залишається тільки надійність і оперативність.

Поряд з традиційною доставкою вантажів все більшою популярністю користується кур'єрська доставка документів та інших малогабаритних вантажів: посилок, бандеролей і т.д.

"Нова Пошта" розпочала свою діяльність у 2001 році. Вже понад 11 років компанія пропонує своїм клієнтам зручну, доступну та якісну послугу – доставку вантажів і кореспонденції в будь-яку точку України. Перевезення здійснюється за усіма можливими технологіями доставки: «Склад-Склад», «Двері-Двері», «Склад-Двері» та «Двері-Склад».

"Нова Пошта" була одним із перших операторів на ринку експрес-перевезень, що здійснював повний комплекс послуг із доставки документів та вантажів і на сьогоднішній день є беззаперечним лідером у цій галузі, як за вантажообігом, так і за кількістю та якістю обслуговування клієнтів.

Компанія постійно розширює географію своєї діяльності та за 11 років пройшла шлях, починаючи з одного маршруту до покриття всієї території України. Нині мережа "Нової Пошти" нараховує понад 1043 відділень у більше ніж 644 населених пунктів України.

У 2009 р. роботу компанії "Нова Пошта" було вiдзначено однією з найвищих нагород міжнародного академічного рейтингу "Золота Фортуна" в номінації "Якість третього тисячоліття".

В 2010 р. "Нова Пошта" отримала найвищу нагороду "Народне визнання" в категорії "Експрес-доставка" у всеукраїнському рейтингу "Бренд року".

У цьому ж році компанія виступила партнером "5 каналу" в новорічній акції "Подарунок для дитини".

На початку зими 2011 р. компанія "Нова Пошта" та компанія UFO провели спільну акцію «Час змінити обігрівач».

У квітні 2012 р. були підведені підсумки благодійного конкурсу, організатором якого був Український фонд «Здоров'я», а компанія "Нова Пошта" виступила в якості логістичного партнера.

Додаткову інформацію про роботу компанії Ви можете отримати за телефоном «гарячої лінії» компанії «Нова пошта» 0 800 500 609 або на сайті www.novaposhta.com.ua
Всі дзвінки на «гарячу лінію» зі стаціонарних телефонів на території України безкоштовні.

 
 

Види діяльності

Експрес доставка вантажів по Україні, доставка документів, кореспонденції і негабаритних вантажів - ось основні напрямки роботи компанії "Нова Пошта".

Кожному своєму клієнтові ми забезпечуємо індивідуальний підхід в роботі і вирішенні операційних і фінансових питань. Для того щоб максимально повно задовольнити всі потреби наших клієнтів у поштових послугах і вантажоперевезеннях, ми пропонуємо наступні технології доставки:

- «Склад - Склад» - доставка вантажу зі складу на склад «Нової пошти».
- «Склад - Двері» - доставка вантажу зі складу «Нової пошти» до дверей одержувача.
- «Двері - Склад» - виїзд автомобіля або кур'єра за адресою відправника для забору вантажу з наступною доставкою на склад компанії «Нова пошта».
- «Двері - Двері" - виїзд автомобіля або кур'єра за адресою відправника для забору вантажу з наступною доставкою до дверей одержувача.

Зараз мережа "Нової Пошти" налічує більше 727 діючих представництв у більш ніж 381 населених пунктів України, число яких стрімко збільшується.

ТОВ "Нова Пошта" надає українському споживачеві широкий спектр послуг з доставки вантажів і кореспонденції.

Кур'єрська доставка по Україні відбувається із залученням самих кваліфікованих співробітників.

Кур'єрська доставка передбачає прибуття кур'єра за адресою "відправника", отримання вантажу та / або / кореспонденції та доставку відправлення "одержувачу" або на склад компанії.

За роки роботи ми розширили "географію" своєї діяльності, що дозволяє нам охоплювати практично всі регіони нашої країни. Зараз мережа "Нової Пошти" налічує більше 727 діючих представництв у більш ніж 381 населених пунктів України, число яких стрімко збільшується.

Послуга кур'єрської доставки вантажів по Україні може доповнюватися і зворотньою доставкою документів від "одержувача". Наша компанія постійно розширює спектр послуг і прагне до максимально комфортного і високоякісного обслуговування своїх клієнтів.

Кур'єрська доставка по Україні може здійснюватися за різними схемами:
- «Склад - Склад» - доставка вантажу зі складу на склад «Нової пошти».
- «Склад - Двері» - доставка вантажу зі складу «Нової пошти» до дверей одержувача.
- «Двері - Склад» - виїзд автомобіля або кур'єра за адресою відправника для забору вантажу з наступною доставкою на склад компанії «Нова пошта».
- «Двері - Двері" - виїзд автомобіля або кур'єра за адресою відправника для забору вантажу з наступною доставкою до дверей одержувача.

Звертаючись в нашу компанію, Ви гарантовано отримуєте високу якість і надійність транспортних послуг по самим помірними цінами! Накопичуючи бонуси, Ви впевнено йдете по шляху отримання знижок на обслуговування!

 

Мапа

Контактна особа

Контакти

Експрес доставка вантажів по Україні, доставка документів, негабаритних вантажів - Нова пошта
(основний офіс)

03115, Україна, Київська, Київ, Народного Ополчення, будинок 1
  • +38 (044) 323-02-XX
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create